לפי יצרן

מכונות למילוי הלחמה ופיקוק לגביעים צנצנות ומגשים

חברת Nesbad Industries הינה אחת החברות המובילות בארץ בתכנון וייצור מכונות אריזה לתחום המזון הקוסמטיקה והפארמה. לא מכבר הקימה החברה מפעל חדיש באיטליה בעיר בולוניה שמשמש את החברה כאתר הייצור העיקרי וכמרכז פיתוח וחדשנות. למגוון המכונות אותם היא מייצרת. החל מקווי אריזה ליצרנים קטנים ועד פתרונות כוללים למפעלים גדולים, נסבאד יודעת לתת פתרון מלא לכל סוג של פרוייקט.

מכונות מילוי פיקוק והדבקה למוצרי קוסמטיקה

יצרן למכונות קוסמטיקה ומוצרי צריכה המוביל מאיטליה מקבוצת AROL העולמית. מתמחה בקווי מילוי פיקוק והדבקה

מכונות ורטיקליות VFFS תוצרת איטליה

מכונות ורטיקאליות VFFS מעולות תוצרת איטליה עם 60 שנות מוניטין ופתרונות לכלל ענפי המשק

יצרני מכונות לכל סוגי הסבונים

החברה המובילה בעולם ליצור מכונות עבור כל סוגי הסבונים מאיטליה

מכונות אוטומטיות לייצור ומילוי סאשטים ודוייפאקים

ללא ספק אחת החברות הטובות בעולם בתחום ייצור מכונות לאריזות גמישות. החברה הספרדית התברגה בצמרת העולמית בכל מה שקשור למכונות סאשטים, סטיקים ודוייפקים למפעלים בינוניים עד גדולים שמחפשים איכות אריזה ללא פשרות.

מכונות פלופאק

אחד מיצרני מכונות הפלופאק הידוע באיטליה עם מגוון רחב של מכונות ופתרונות אריזה למגוון רחב של מוצרים

מכונות שפורפרות צלופן וקרטונטה

יצרן איטלקי ותיק ואיכותי למכונות שפורפרות קרטונטות וצלופן לתחום הקוסמטיקה והפארמה

מכונות לאריזה משנית לסידור ואריזה בשרינק

חברת Novopac האיטלקית היא אחת החברות המובילות בתחום ייצור המכונות לאריזה משנית. מכונות סידור והקמת קרטונים עם שילוב של שרינק פוליאטילן ורובוטים למשטוח באיכות ואמינות גבוהות במיוחד. עם מגוון לקוחות בארץ כגון אסם,כתר פלסטיק ועוד רבים וטובים אחרים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו סוס עבודה אמין ויעיל.

מכונות פיקוק לבקבוקים וצנצנות

אחד מיצרני מכונות הפיקוק הידועים והמצליחים באיטליה ובאירופה , לחברה פתרונות מגוונים לכל סוגי הפיקוק לכל סוגי התעשיה במחירים תחרותיים במיוחד.

משקלים קומבינטורים

חברת Highdreamהינה החברה הגדולה ביותר בסין ואחת החברות הגדולות בעולם לייצור משקלים קומבינטוריים עם אלפי התקנות של מערכי שקילה בעולם ועשרות בארץ תוך גיבוי מלא של צוות חברת נסבאד ,ועם מחיר ללא תחרות שיחסוך לכם כסף רב ללא התפשרות על הביצועים, זה המותג אותו חיפשתם.

Quality Chinese manufactures

יצרנים מובילים מסין למגוון מכונות אריזה

לחברת נסבאד ניסיון של כעשרים שנה בייבוא מכונות אריזה מסין, עם השנים נבנו יחסי מסחר ואמון מבוססים עם מיטב היצרנים במדינה. וזאת על מנת להשלים את סל המוצרים שלנו עם פתרונות מוזלים יותר, אך באיכות ואחריות ללא פשרות של חברתנו.